1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

MIRËSEVINI NË FAQEN TEUHIDI! E LUSIM ALLAHUN QË TË PERFITONI PREJ SAJ QOFTË EDHE PAK

Hadithi i Javes

Profeti sal-l Allahu alejhi ue sel-lem ka thënë : “Shpejtoni në kryerjen e veprave të mira para se të vijnë disa fitne si nata të zeza. Në to gdhihet njeriu besimtar dhe ngryset kafir. Ngryset besimtar dhe gdhihet kafir. E shet fenë e tij për dicka të pakët nga kjo dunja”. Transmeton Muslimi.

Ora

Vizitat e faqes

252068
Sot
Dje
Këtë javë
Javën e shkuar
Këtë muaj
Muajin e shkuar
Gjithsej
43
407
450
251334
1437
2184
252068

Ip e juaj: 18.232.99.123
Koha e serverit: 2019-07-16 13:15:38
Display # 
Title Author Hits
Ruajtja e shikimit Written by Abdurrahim Balla 769
Urdhëri për të mirat dhe ndalimi nga të këqiat Written by Abdurrahim Balla 364
Këshillat e njerëzve të mirë në sprova Written by Abdurrahim Balla 401
Sadakaja e Fitrit Written by Abdurrahim Balla 327
YouTube dhe ruajtja e shikimit - Nga Abdurrahim Balla Written by Abdurrahim Balla 472
Dejjuthi Written by Rexhep Daut Caca 389