1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

MIRËSEVINI NË FAQEN TEUHIDI! E LUSIM ALLAHUN QË TË PERFITONI PREJ SAJ QOFTË EDHE PAK

Hadithi i Javes

Profeti sal-l Allahu alejhi ue sel-lem ka thënë : “Shpejtoni në kryerjen e veprave të mira para se të vijnë disa fitne si nata të zeza. Në to gdhihet njeriu besimtar dhe ngryset kafir. Ngryset besimtar dhe gdhihet kafir. E shet fenë e tij për dicka të pakët nga kjo dunja”. Transmeton Muslimi.

Ora

Vizitat e faqes

239625
Sot
Dje
Këtë javë
Javën e shkuar
Këtë muaj
Muajin e shkuar
Gjithsej
21
98
473
238690
1285
2152
239625

Ip e juaj: 34.224.102.60
Koha e serverit: 2019-01-20 06:00:56
Display # 
Title Author Hits
Njoftim Written by Super User 557
Vellezerve ne burgje ! Written by REXHEP D. CACA 1798
A S’ESHTE KOHA PER BASHKIM ?! Written by Super User 1493
Ne fitne : qendro - mos ‘luaj’...! Written by Super User 892
Deklarat. Written by Super User 1179
Shokut tim "1" Written by Super User 1218
Lajmërim. Written by Super User 1008
Kush Jane Hauarixhet Written by Super User 4047
Shokut tim "2" Written by Super User 1383
Muzika në peshoren e Islamit - Falenderimi i takon Allahut, Zotit te boterave! (1) Written by Abdurrahim Balla 948