1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

MIRËSEVINI NË FAQEN TEUHIDI! E LUSIM ALLAHUN QË TË PERFITONI PREJ SAJ QOFTË EDHE PAK

Hadithi i Javes

Profeti sal-l Allahu alejhi ue sel-lem ka thënë : “Shpejtoni në kryerjen e veprave të mira para se të vijnë disa fitne si nata të zeza. Në to gdhihet njeriu besimtar dhe ngryset kafir. Ngryset besimtar dhe gdhihet kafir. E shet fenë e tij për dicka të pakët nga kjo dunja”. Transmeton Muslimi.

Ora

Vizitat e faqes

242175
Sot
Dje
Këtë javë
Javën e shkuar
Këtë muaj
Muajin e shkuar
Gjithsej
101
87
861
240849
1605
2230
242175

Ip e juaj: 18.212.206.217
Koha e serverit: 2019-02-17 16:55:56

Informacion Teuhidi.com

Teuhidi.com eshte mbeshtetes i juaj ne cdo ngjarje.

Stafi ve ne shrbim Emailin  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  per te derguar ne redaksin e teuhidit te gjitha isnformacionet e juaja, pyetje,

keshilla, sugjerime, lajme si dhe cdo informacion qe ju mendoni se i perket misionit tone.

Stafi do te jete i gatshem per te kthyer pergjigje.

Behuni pjes e postes elektronike te teuhidit.com.