1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

MIRËSEVINI NË FAQEN TEUHIDI! E LUSIM ALLAHUN QË TË PERFITONI PREJ SAJ QOFTË EDHE PAK

Hadithi i Javes

Profeti sal-l Allahu alejhi ue sel-lem ka thënë : “Shpejtoni në kryerjen e veprave të mira para se të vijnë disa fitne si nata të zeza. Në to gdhihet njeriu besimtar dhe ngryset kafir. Ngryset besimtar dhe gdhihet kafir. E shet fenë e tij për dicka të pakët nga kjo dunja”. Transmeton Muslimi.

Ora

Vizitat e faqes

239623
Sot
Dje
Këtë javë
Javën e shkuar
Këtë muaj
Muajin e shkuar
Gjithsej
19
98
471
238690
1283
2152
239623

Ip e juaj: 34.224.102.60
Koha e serverit: 2019-01-20 06:00:44

Shikimi i henes.

Eselamu Alejkum Xhemat i nderuar.

Si pas rezultatit te shikimit te henes nga stafi yne kemi dale ne konkluzion:

Hena per fillimin e muajt ramazan nuk eshte pare.

Neser s`eshte agjerim. 28/06/2014 e shtune.

Vazhdon iniciativa per shikimin e henes me 28/06/2014 e shtun.

Allahu ju dhente durim.