1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

MIRËSEVINI NË FAQEN TEUHIDI! E LUSIM ALLAHUN QË TË PERFITONI PREJ SAJ QOFTË EDHE PAK

Hadithi i Javes

Profeti sal-l Allahu alejhi ue sel-lem ka thënë : “Shpejtoni në kryerjen e veprave të mira para se të vijnë disa fitne si nata të zeza. Në to gdhihet njeriu besimtar dhe ngryset kafir. Ngryset besimtar dhe gdhihet kafir. E shet fenë e tij për dicka të pakët nga kjo dunja”. Transmeton Muslimi.

Ora

Vizitat e faqes

232080
Sot
Dje
Këtë javë
Javën e shkuar
Këtë muaj
Muajin e shkuar
Gjithsej
50
30
80
231738
1562
1412
232080

Ip e juaj: 54.198.205.153
Koha e serverit: 2018-09-25 19:57:18
Display # 
Title Author Hits
Per hajer Fiter Bajramin. Written by Super User 307
Sqarime rreth shikimit të hënës dhe mendimet e dijetarëve për të. Written by Super User 4592
Informacion Teuhidi.com Written by Super User 382
Lajmerim. Written by Super User 505
O muslimane ruani agjerimin tuaj Written by Super User 523
Mbrojtja ime ndaj akuzave te Prokuroris se shqiperis (Abdurrahim Balla) Allbania Written by Super User 1915
Njoftim; Written by Super User 1015
Kohët e Namazit. Written by Super User 962
Neser Agjerim. Written by Super User 853
Shikimi i henes. Written by Super User 850